Stowarzyszenie "Orla" Wąsosz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Olimpia Kowary - Karkonosze Jelenia Góra 3:2
  • Nysa Zgorzelec - Górnik Złotoryja 1:0
  • Sudety Giebułtów - Włókniarz Mirsk 1:1
  • AKS Strzegom - Górnik Boguszów - Gorce 7:1
  • Sparta Grębocice - Stal Chocianów 0:3
  • Orla Wąsosz - Odra - Total Ścinawa 4:1
  • Chrobry II Głogów - Orkan Szczedrzykowice 6:1
  • Apis Jędrzychowice - Olimpia Kamienna Góra 4:1
  •        

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

21 urodziny obchodzi Damian Pukała

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

22

12-2017

piątek

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 104, wczoraj: 278
ogółem: 1 507 663

statystyki szczegółowe

Buttony

Wyszukiwarka

Logowanie

Kadra » Szczegóły

« wróć

Robert Sobieraj

Pozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1994-05-16
Średnia ocena: 10.00 (1 głos)


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Olimpia Kamienna Góra - Orla Wąsosz L 90' 0 - - - ż 
Orla Wąsosz - Stal Chocianów L 90' 0 - - - -
Górnik Boguszów-Gorce - Orla Wąsosz L 90' 0 - - - -
Orla Wąsosz - Karkonosze Jelenia Góra L 90' zmiana 0 - - - ż 
Orkan Szczedrzykowice - Orla Wąsosz L 90' 0 - - - -
Orla Wąsosz - Olimpia Kowary L 30' 0 - - - -
Orla Wąsosz - Sparta Grębocice L 17' 0 - - - -
Apis Jędrzychowice - Orla Wąsosz L 82' zmiana 0 - - - -
Orla Wąsosz - Nysa Zgorzelec L 90' 0 b - - -
Górnik Złotoryja - Orla Wąsosz L 90' 10 b - puchar  ż 
Orla Wąsosz - Odra-Total Ścinawa L 69' zmiana 0 b - - ż 
Podsumowanie 828' 10.00 0 3 0 1 ż 4 cz 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Włókniarz MirskOrla Wąsosz
Włókniarz Mirsk 2:0 Orla Wąsosz
2017-11-25, 13:00:00
Zaległy
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olimpia Kowary 3:2 Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec 1:0 Górnik Złotoryja
Sudety Giebułtów 1:1 Włókniarz Mirsk
AKS Strzegom 7:1 Górnik Boguszów - Gorce
Sparta Grębocice 0:3 Stal Chocianów
Orla Wąsosz 4:1 Odra - Total Ścinawa
Chrobry II Głogów 6:1 Orkan Szczedrzykowice
Apis Jędrzychowice 4:1 Olimpia Kamienna Góra

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Zczuba.tv

Sport.pl