herb MKS Orla Wąsosz
Kaczawa Bieniowice   MKS Orla Wąsosz

2011-06-05, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

2. min. Strzał gospodarzy zza pola karnego broni Jacek Romańczyk

5. min. Po dośrodkowaniu Mariusza Rzepki bliski zdobycia bramki był Andrzej Kauch, lecz piłka mija słupek bramki

13. min. Strzał Kaczawy obok bramki

15 min. Kamil Srebniak zagrywa do Daniela Domańskiego, lecz skutecznie interweniuje bramkarz gospodarzy

17 i 19. min. Kolejne próby pokonania bramkarza Kaczawy w wykonaniu Andrzeja Kaucha

20. min. Rzut rożny wykonuje Wojciech Gromadziński, Tomasz Dąbrowski główkuje minimalnie niecelnie

23. min. Wrzutka Daniela Domańskiego i strzał nad bramką Kaczawy w wykonaniu Andrzeja Kaucha

25. min. Rzut wolny dla gospodarzy, słupek ratuje nas przed utratą bramki

27. min. Tym razem Jacek Romańczyk już nie ma tyle szczęścia i przegrywamy 1:0

32.  min. Mariusz Rzepka uderza na bramkę zza pola karnego, piłka odbija się od obrońcy i zyskujemy rzut rożny

34. min. Dalszy strzał Daniela Domańskiego i interwencja bramkarza Kaczawy

38. min. Piłka po strzale Bartosza Jęcka trafia w obrońcę z Bieniowic, kolejny rzut rożny dla Orli

40. min. Rzut rożny wykonuje Wojciech Gromadziński, wyrównującą bramkę głową zdobywa Mariusz Rzepka

42. min. Strzał gospodarzy z pola karnego broni nasz goalkeeper, po dobitce piłka przelatuje ponad naszą bramką

PRZERWA Do szatni piłkarze schodzą remisem 1:1

46. min. Jacek Romańczyk w sytuacji sam na sam z piłkarzem Kaczawy skutecznym wybiegiem ratuje nas przed utratą bramki

48. min. Strzał gospodarzy ponad naszą bramką

53. min. Kolejna niecelna próba strzelecka Kaczawy

55. min. Andrzej Kauch uderza głową, broni bramkarz z Bieniowic

58. min. Uderzenie zawodnika Kaczawy, piłka mija naszą poprzeczkę

67. min. Rzut wolny wykonuje Wojciech Gromadziński, piłka przelatuje nad bramką gospodarzy

69. min. Po uderzeniu Mariusza Rzepki skutecznie interweniuje bramkarz naszych rywali

75. min. Bramkę głową zdobywa Andrzej Kauch, prowadzimy 1:2

77. min. Strzał Mariusza Rzepki obok słupka bramki gospodarzy

79. min. Dośrodkowanie w nasze pole karne wyłapuje Jacek Romańczyk

80. min. Orla idzie za ciosem – Andrzej Kauch podwyższa na 1:3

84. min. Mariusz Rzepka bliski podwyższenia wyniku, lecz gospodarzy ratuje poprzeczka

86. min. Kamil Srebniak uderza obok bramki Kaczawy

KONIEC MECZU Orla - po remisowej pierwszej połowie i 2 bramkach Andrzeja Kaucha, które padły w ostatnich 15 minutach spotkania - ostatecznie pokonuje Kaczawę 1:3.