herb MKS Orla Wąsosz
Odra Chobienia   MKS Orla Wąsosz

2010-11-07, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

5. min. Strzał zza pola karnego Bartosza Jęcka broni bramkarz gospodarzy wybijając piłkę na rzut rożny

6. min. Strzał głową Łukasza Stuczyka broni bramkarz gospodarzy

10. min. Uderzenie zawodnika Odry broni Łukasz Wielogórski

13. min. Daniel Domański przymierza  zza pola karnego, piłka przelatuje obok bramki

15. min. Po faulu w polu karnym na Andrzeju Kauchu sędzia dyktuje rzut karny dla Orli. Jedenastkę na bramkę zamienia Łukasz Wielogórski i prowadzimy 0:1

17. min. Próba strzelecka zza pola karnego Wojciecha  Niedźwiedzkiego, piłka mija słupek bramki gospodarzy

21. min. Strzał zawodnika z Chobieni i skuteczna interwencja naszego goalkeepera

23. min. Gorąco pod naszą bramką, lecz strzał gospodarzy na szczęście wybija na rzut rożny Tomasz Dąbrowski

23. min. Łukasz Stuczyk wykonując rzut wolny posyła piłkę obok słupka bramki

23. min. Rzutem wolnym odpowiadają gospodarze, lecz skutecznie interweniuje Łukasz Wielogórski

38. min. Strzał zza pola karnego Wojciecha Niedźwieckiego broni bramkarz Odry

PRZERWA Nasi zawodnicy przed drugą odsłoną spotkania wypracowują sobie niewielką zaliczkę bramkową

59. min. Strzał Kamila Srebniaka obok słupka bramki gospodarzy

65. min. Odra próbuje zmienić niekorzystny dla siebie wynik, kolejna udana interwencja Łukasza Wielogórskiego

70. min. Strzał Konrada Janczaka broni bramkarz gospodarzy

83. min. Strzał zawodnika Odry broni Łukasz Wielogórski ale wobec dobitki pozostaje bez szans – mamy 1:1

87. min. Zwycięstwo próbuje nam zapewnić Łukasz Stuczyk, lecz skutecznie interweniuje bramkarz Odry

KONIEC MECZU pomiędzy pierwszą a trzynastą drużyną tabeli Legnickiej Klasy Okręgowej kończy się remisem 1:1 – co oczywiście nie odzwierciedla w pełni różnicy potencjału obu zespołów w tym sezonie.  Już w czwartek czeka nas spotkanie na szczycie tabeli – podejmiemy na swoim terenie aktualnego wicelidera rozgrywek – Iskrę Kochlice