Stowarzyszenie "Orla" W御osz - strona oficjalna

Aktualno軼i

安ietne widowisko przy Z這tniczej

• autor: orla_wasosz, 2018-09-02 07:14

Dawno kibice przy Z這tniczej nie ogl康ali tak dobrego meczu, jakim okaza這 si spotkanie Karkonoszy Jelenia Góra z Orl W御osz. To cieszy, tym bardziej, i spotkanie na swoj korzy嗆 rozstrzygn瘭i jeleniogórzanie, dodajmy jak najbardziej zas逝瞠nie.
Zacz窸o si od zimnego prysznica, bo ju w 4-ej minucie 幢e zastawiona pu豉pka ofsajdowa na 鈔odku boiska przerodzi豉 si w sytuacj sam na sam, któr Kacper K璠ziora wykorzysta z zimn krwi. Bia這 - niebiescy nie pod豉mali si, przeciwnie szybko pozbierali i ju po chwili mogli doprowadzi do remisu, jednak pi趾a po gówce Bartosza Poszel篹nego wyl康owa豉 na poprzeczce. Gol pad dwie minuty pó幡iej. Na prawym skrzydle nie do upilnowania by Norbert Walczak. Swój rajd wychowanek Zag喚bia Lubin zako鎍zy crossowym podaniem do Oskara Gizi雟kiego, który dope軟i formalno軼i. Karkonosze szybko posz造 za ciosem i po kwadransie by造 ju na prowadzeniu, bo w swoim debiucie celn gówk popisa si Aleksander Garbar. W kolejnej akcji Garbar gro幡ie strzela z dystansu, ale golkiper Orli by na miejscu. Jeszcze przed przerw ekipie z W御osza uda這 si doprowadzi do stanu 2-2. Bramk g這w po sta造m fragmencie gry zdoby Robert Sobieraj.
Drug po這w Karkonosze rozpocz窸y z Mateuszem Marceniukiem w bramce. Jak si okaza這 Oskar Wieliczko dozna urazu kolana i nie móg kontynuowa wyst瘼u. Bardzo d逝go rezerwowy bramkarz KSK nie mia nic do roboty, bowiem gra toczy豉 si na po這wie go軼i. D捫enia podopiecznych trenera Aleksieja Tiereszczenki do zmiany wyniku przynios造 efekt w 71-ej minucie. Pi趾 do鈔odkowan przez Walczaka zgra g這w Garbar, a Poszel篹ny - równie g這w - skierowa j pod poprzeczk bramki Damiana Wójcika. Przy kolejnej bramce "Poszel" wcieli si w rol asystenta, a pi瘯n gówk popisa si Maciej Gargas. Ko鎍ówka to gro幡e sytuacja dla w御oszan. Najpierw Marceniuk genialn parad poradzi sobie z uderzeniem Jakuba Kobyli雟kiego, a chwil pó幡iej strza Szymona Tupca minimalnie min掖 bramk Karkonoszy. Z drugiej strony o pi徠ego gola dla KSK móg pokusi si Damian Buza豉.
- Najwa積iejsze jest to, 瞠 zdobyli鄉y dzisiaj trzy punkty. Wa積e te, i zdo豉li鄉y si podnie嗆, bo szybko przegrywali鄉y. W ko鎍owym rezultacie zdobyli鄉y dwie bramki wi璚ej od przeciwnika, wi璚 jak najbardziej oceniam mecz na plus. Ciesz si, 瞠 trzy punkty zostaj w Jeleniej Górze - mówi po meczu Bartek Poszel篹ny. - Trener du穎 nam mówi przed meczem i w jego przerwie, 瞠 mamy du穎 pi貫k wrzuca i to przyniesie efekt. Rzeczywi軼ie przynios這 efekt, bo po strza豉ch g這w zdobyli鄉y trzy gole, a raz pi趾a trafi豉 w poprzeczk - dodaje "Poszel".
- Nie przeciwnik wygra tylko my przegrali鄉y. Cztery bramki stracone na w豉sne 篡czenie. Nie wyci庵amy wniosków. Przed meczem w szatni uk豉damy jak捷 taktyk, pó幡iej w ogóle jej nie realizujemy. Odwrotnie gramy... W drugiej po這wie brak koncentracji sprawi, 瞠 polegli鄉y. Przegrali鄉y g這w, nie fizycznie. Trzeba szybciej si ustawi, trzeba zareagowa, stan望 w strefie... Je瞠li jeste鄉y spó幡ieni, na boku pozwalamy dorzuca, rywal to wykorzystuje. Trzeba przyzna, 瞠 Karkonosze bardzo dobrze to robi造. Odzyskiwali pi趾, szybkie podanie do boku i do鈔odkowanie. Tak stracili鄉y trzeci i czwart bramk. Przykre, ale niestety bez punktu wracamy. Szkoda, bo obiecywali鄉y sobie du穎 - skomentowa Andrzej Wójcik, trener Orli.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ORLA W﹖OSZ 4-2 (2-2)

Bramki: 0-1 K璠ziora 4', 1-1 Gizi雟ki 8', 2-1 Garbar 15', 2-2 Sobieraj 33', 3-2 Poszel篹ny 71', 4-2 Gargas 77'.
ó速e kartki: Skydan oraz Tupiec.
S璠ziowali: Jaros豉w ㄆniewski jako gówny oraz Pawe Gurban i Aleks Paluch.
Widzów: 100.

KSK: Wieliczko (46' Marceniuk) - Wawrzyniak, Skydan, Walczak (85' Wo幡iczka), Pytel, Gizi雟ki (62' Gargas), Buza豉, Poszel篹ny, Krai雟ki (80' Proietti), Firlej, Garbar (71' B瑿enek).
ORLA: Wójcik - Makie豉, Birk (75' Koro), K璠ziora, Kope (57' Tupiec), Sobieraj (62' Kobyli雟ki), Bojanowski, Tkacz, Puka豉, Tomala (62' Tas), Wielgórka (46' Stettler).

Piotr Kuban
foto: Piotr Kuban

廝ód這: https://jg24.pl/

Galeria >>>

Skrót meczu >>>

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.

Najbli窺ze spotkanie

Orkan SzczedrzykowiceOrla W御osz