• Stal Chocianów - Odra - Total Ścinawa 1:4
  • Bobrzanie Bolesławiec - pauza

Tym razem Odra wpadła do Orli

• autor: orla_wasosz, 2017-11-21 06:47

Kibice oglądający ostatnie mecze z udziałem Orli nie mogą się nudzić. - Wynik spotkania może być nieco mylący, bo w pewnym momencie zrobiło się z naszej perspektywy niezbyt ciekawie. Na wygraną musieliśmy się napracować - obiektywnie przyznał Piotr Bolkowski, trener Orli. Starcie z beniaminkiem gospodarze rozpoczęli jednak zgodnie z planem. Już pierwsza groźna akcja przyniosła miejscowym gola. Po akcji Birka w sytuacji sam na sam z Łachem znalazł się Sobieraj i bez kłopotu otworzył wynik. W 34. min Moskwa przechwycił piłkę, podał ją do Makieły, ten z kolei zauważył dobrze ustawionego Kaucha i było już 2:0. Po przerwie Odra nie mając nic do stracenia ruszyła do przodu. Niewiele z tego jednak wynikało. Dopiero w 63. min Birk w wydawało się niegroźnej sytuacji sfaulował w polu karnym Piechutę. Po chwili intencje strzelca wyczuł jednak Michałowicz. 4 minuty później gospodarze mieli już mniej szczęścia, bo pięknym strzałem nie do obrony popisał się Łodej. Mecz nabierał rumieńców, bo obie strony nie murowały dostępu do własnej bramki i skupiały się na ataku. Przykładowo świetne szanse mieli Śmigielski oraz Kauch. W końcu ten drugi w 86. min po przebiegnięciu z piłką połowy boiska podwyższył prowadzenie swojej drużyny, a wynik meczu po zespołowej akcji ustalił rezerwowy Gąsiorowski. - W małych derbach oba zespoły grały z dużym zaangażowaniem. Każdy chciał zdobyć trzy punkty. Mecz stał na dobrym poziomie i obie strony zasłużyły na brawa. Przed nami jeszcze wyjazd do Mirska. Łatwo nie będzie, ale powalczymy - powiedział Piotr Bolkowski.

ORLA WĄSOSZ - ODRA-TOTAL ŚCINAWA 4:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Sobieraj (15), 2:0 Kauch (34), 2:1 Łodej (67), 3:1 Kauch (86), 4:1 Gąsiorowski (89).
Żółte kartki: Bojanowski, Birk, Sobieraj.
Sędziowali: Maciej Habuda jako główny oraz Marcin Adamczyk i Paweł Stawicki (Wrocław).
Widzów: 200.

ORLA: Michałowicz - Kendzia, Kauch, Jurga, Bojanowski, Birk, Makieła, Koroś, Sobieraj (73 Kacprzak), Srebniak (58 Śmigielski), Moskwa (65 Gąsiorowski).
ODRA: Łach - Maruciński, Długosz, Rytkowski (70 Trawka), Karpiński, Boguń, Lichwa (40 Dudka), Łodej, Piechuta (67 Srebrniak), Seta, Smolny (84 M. Cichuta).
(GB)

źródło: http://jg24.pl/