• Orla Wąsosz - Orkan Szczedrzykowice 2:1
  • Orla Wąsosz - Piast Kobylin

Włókniarz wywiózł punkt z Wąsosza

• autor: orla_wasosz, 2016-11-01 06:33

Duży wpływ na taktykę i sposób gry obu drużyn miał silny wiatr. Mecz mógł się znakomicie rozpocząć dla gospodarzy, ale Możdrzech przegrał sytuację sam na sam z grającym z urazem bramkarzem Włókniarza. W odpowiedzi Jurga trafił piłką w Morzeckiego i ten stanął oko w oko z Berezą. Napastnik Włókniarza minął bramkarza Orli i posłał piłkę w kierunku bramki. Wracający za akcją Jurga zdołał jednak dopaść do futbolówki i tym samym naprawić swój błąd. W kolejnej sytuacji Możdrzech po zagraniu Bojanowskiego wyprowadził Orlę na prowadzenie. Wyrównał w 32. min P. Niemienionek, który wykorzystał nie najlepszą interwencję golkipera Orli. Ostatnie słowo przed przerwą należało do Sobieraja, który strzałem z półwoleja posłał piłkę pod poprzeczkę bramki Swarzyńskiego. 10 minut przed końcem Bereza dał się zaskoczyć kiedy z rzutu wolnego uderzył Kowalski i w Wąsoszu doszło do kolejnego podziału punktów. - W drugiej połowie rywale poza kilkoma dośrodkowaniami trenera Wichowskiego z rzutów rożnych nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji. My z kolei mieliśmy szanse by zdobyć trzecią bramkę. Przykładowo Sobieraj w okazji sam na sam nie trafił w bramkę, później dobrą szansę mieli też Węglarz i Możdrzech. W naszym zespole panuje spore rozczarowanie. Uważam, że straciliśmy dwa punkty a nie zyskaliśmy jeden - narzekał po meczu Piotr Bolkowski, trener Orli. - Wywalczyliśmy remis na ciężkim terenie. Jesteśmy z punktu zadowoleni. Również trenerowi Piotrkowi Bolkowskiemu gratuluję cennego oczka - dodał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza.

ORLA WĄSOSZ - PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 2:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Możdrzech (20), 1:1 P. Niemienionek (32), 2:1 Sobieraj (38), 2:2 Kowalski (80).
Żółta kartka: Birk. Sędziowała: Ewa Żyła (Wrocław). Widzów: 100.

ORLA: Bereza - Kaczmarek, Jurga, Stuczyk, Makieła, Możdrzech (68 Rosa), Birk, Bojanowski, Kendzia, Sobieraj (82 Gęstwa), Kacprzak (46 Węglarz).

WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Kowalski, Dasiak, Ł. Niemienionek, Juźwik, P. Niemienionek, Badura (70 Jasiński), D. Grygiel, Jabłonowski (60 Popiel), Wichowski, Morzecki.

źródło:  http://jg24.pl/

Orla WąsoszSokół Wielka Lipa