Logowanie

Aktualności

3 punkty dla Orli!

• autor: orla_wasosz, 2016-08-28 07:38

Po emocjonującym meczu nasza drużyna pokonała dziś rezerwy Chrobrego Głogów 3:0!

Licznie przybyli kibice zobaczyli spotkanie, które toczyło się w 30 stopniowym upale, obfitujące w wiele sytuacji podbramkowych i toczone w szybkim tempie. Od początku meczu zarysowała się przewaga Orli, którą nasz zespół udokumentował zdobywając prowadzenie w meczu. W 9 minucie po podaniu Kacprzaka bramkę zdobył strzałem głową Robert Sobieraj. Goście wzięli się ostro do pracy i stworzyli sobie dwie dobre sytuacje do wyrównania. Najpierw dobrą interwencją po strzale Bednarskiego popisał się Wielogórski, następnie od utraty bramki uchroniła nas poprzeczka. W 34 minucie boisko musiał opuścić Węglarz, któremu odnowiła się kontuzja żeber.

Początek drugiej połowy to znowu przewaga naszej drużyny. Po strzale Kendzi w 55 minucie,

prowadzimy już 2:0! Goście ambitnie walczyli o bramkę kontaktową, ale nasz zespół z Wąsosza bronił

się bardzo mądrze, szukając szansy do kontrataku. W 73 minucie po cudownym podaniu

Darka Gęstwy w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł Piotr Możdrzeń. Nasz młody zawodnik

zachował się jak ,,stary’’rutyniarz i po przelobowaniu bramkarza zdobył 3 bramkę!

Do końca meczu mimo sytuacji z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

Brawo dla całej drużyny i czekamy na więcej!

ORLA WĄSOSZ – CHROBRY II GŁOGÓW 3:0 (1:0)

BRAMKI: Sobieraj 9’, Kendzia 55', Możdrzech 73’

SKŁAD: Wielogórski – Stuczyk, Sobieraj, Kendzia, Jurga, Bojanowski (75’ Koroś), Birk,