Aktualności

Wygrana z Zametem

• autor: orla_wasosz, 2009-09-16 07:44
Za nami 6. kolejka  rozgrywek Legnickiej Klasy Okręgowej. W niedzielę Orla zmierzyła się na wyjeździe z - dotychczas  słabo się prezentującą - drużyną Zametu Przemków

Na szczęście i tym razem obyło się bez niespodzianek i nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo 0:2.
Ataki na bramkę gospodarzy rozpoczęliśmy już w 3 min, kiedy to z rzutu wolnego bramkarza próbował pokonać Tomasz Dąbrowski. W 7 min celnym dośrodkowaniem w pole karne popisał się Daniel Domański a pierwszą bramkę strzałem głową zdobył Konrad Janczak. Chwilę później bliscy wyrównania byli piłkarze Zametu, lecz na drodze stanął im nasz bramkarz. W dalszej części pierwszej połowy coraz częściej dochodziliśmy do sytuacji bramkowych. W 26 i 37 min strzały Daniela Domańskiego zagrażały poważnie bramce rywala. Najpierw jednak na drodze piłce stanął obrońca a później słupek bramki. Kilka minut przed zejściem do szatni Andrzej Kauch próbował zdobyć drugą bramkę dla Orli, lecz znów udanie interweniował bramkarz Zametu.

Po zmianie stron inicjatywę ponownie przejmują nasi piłkarze. W 49 min poprzeczka po strzale Andrzeja Kaucha ratuje goalkeepera przed utratą drugiej bramki. Nasi zawodnicy do końca meczu dążą do podwyższenia wyniku i udaje im się to w końcu. W 90 min dośrodkowanie z rzutu różnego na bramkę głową zamienia Łukasz Stuczyk.
Chwilę później sędzia kończy spotkanie a zdobyte 3 punkty umacniają nas w czołówce tabeli Legnickiej Klasy Okręgowej.