• Orla Wąsosz - Orkan Szczedrzykowice 2:1
  • Orla Wąsosz - Pogoń Góra
  • Orla Wąsosz - Sokół Wielka Lipa

07-2018

Udana inauguracja rundy wiosennej!

• autor: orla_wasosz, 2012-03-13 12:38

W niedzielę 11 marca drużyna Stowarzyszenia Orla Wąsosz odniosła efektowne zwycięstwo nad drużyna Zametu Przemków. Zwycięstwo pozwoliło wskoczyć naszej drużynie na trzecie miejsce w tabeli:

Relacja spotkania

O godzinie 14 sędzia główny Arkadiusz Grab rozpoczął pierwsze ligowe spotkanie obu ekip w rundzie wiosennej. Od początku spotkania zdecydowaną przewagę mieli zawodnicy z Wąsosza, którzy swoje ataki przeprowadzali swoje ataki skrzydłami i dośrodkowaniami w pole karne gości. Ciekawie również było po kilku rzutach rożnych wykonywanych przez naszą drużynę, lecz i one nie przyniosły zmiany rezultatu. Mimo ataków gospodarzy najlepszą okazję do strzelenia bramki mieli goście, gdy bardzo dobre uderzenie zawodnika przyjezdnych zdołał wybić na rzut rożny nasz bramkarz Łukasz Wielogórski. Jednak w 37 minucie Andrzej Kauch ucieszył publiczność zgromadzoną na stadionie wykorzystując dośrodkowanie Wojciecha Niedźwieckiego z rzutu wolnego. Pomimo kilku okazji wynik do przerwy nie uległ zmianie i nasza drużyna schodziła na przerwę z przewagą jednej bramki. Od początku drugiej połowy drużyna Orli rzuciła się do ataków. W 47 minucie piłka po strzale Daniela Domańskiego zatrzymała się na poprzeczce bramki gości. Jednak dwie minuty później szczęście dopisało naszemu napastnikowi i po błędzie bramkarza gości nasz napastnik skierował piłkę do pustej bramki. Zaledwie 8 minut później na strzał z około 20 metrów zdecydował się Dariusz Gęstwa i Orla cieszyła się z kolejnego trafienia. Od momentu strzelenia przez Orlę trzeciej bramki gra toczyła się głównie w środku pola ze sporadycznymi atakami obu ekip. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, a dzięki przegranej drużyny z Grębocic pozwolił naszej drużynie na wskoczenie na podium ligowej tabeli.

Orla WąsoszSokół Wielka Lipa
Orla Wąsosz   Sokół Wielka Lipa